Festiwal Piosenki o Zdrowiu

REKLAMA

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Ostrołęce 7 maja w Ostrołęckim Centrum Kultury organizuje Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2014. Mówi Ewa Gawrońska.

REKLAMA

Tematyka piosenek powinna dotyczyć zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania, profilaktyki nałogów, higieny osobistej czy bezpieczeństwa wypoczynku. W Festiwalu weźmie udział 13 przedszkoli, 13 szkół podstawowych i 4 gimnazja. Poza konkursem wystąpią młodzi tancerze z Klubu Tańca Towarzyskiego FAN działającego przy OCK. Wstęp dla widzów jest bezpłatny. Spotkanie rozpocznie się o godz.  10.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT