Ferie zimowe z OCK

REKLAMA

Ostrołęckie Centrum Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia organizowane w Filii w Wojciechowicach, Galerii Ostrołęka oraz Klubie Oczko. Uczniowie mają do wyboru m.in. warsztaty teatralne, wokalne, fotograficzne, rysunku, malarstwa i batiku. Mówi Jolanta Rybacka z OCK.

REKLAMA

W ofercie OCK znalazły się również spektakle i seanse filmowe.

Szczegółowe informacje dotyczące zajęć znajdują się na stronie internetowej Ostrołęckiego Centrum Kultury.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT