FERIE ZIMOWE 2013 W PARKU WODNYM 'AQUARIUM”

REKLAMA

Park Wodny 'AQUARIUM’ w Ostrołęce przygotował ofertę promocyjną na czas ferii zimowych.   

REKLAMA

Pierwsza z nich to 'Szczęśliwa Godzina” – kupując bilet w sobotę i niedzielę od godziny 9:00 do 9:59 drugi taki sam bilet otrzymujesz GRATIS (np. kupując bilet rodzinny bez ograniczenia czasowego drugi taki bilet dostaje się gratis, kupując bilet ulgowy drugi ulgowy otrzyma się gratis).

’Z Rodziną Taniej” –  przy zakupie biletu rodzinnego klienci otrzymują do 20% rabatu bez względu na porę dnia i dzień tygodnia.

’Pływanie Za Piątkę” – po okazaniu ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej cena biletu wynosi 5 zł za 60 min. Z tej części oferty promocyjnej będzie można skorzystać od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 – 15:59.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT