Ferie z Radiem Oko

REKLAMA

15 stycznia w ostrołęckiej galerii handlowej odbyła się impreza pod nazwą 'Ferie z Radiem Oko’.  Przygotowaliśmy dla was moc atrakcji, od prezentacji ostrołęckich firm i klubów przez występy zespołów muzycznych, po konkursy z  ciekawymi nagrodami. Największą popularnością cieszył się ten, w którym do wygrania był rower. Zadanie nie było proste – rower do domu zabrał Łukasz.

REKLAMA

Żartował Piotr Grzyb.

To pierwsza z tegorocznych imprez promujących Radio Oko. Już niebawem zaprosimy na kolejne spotkania pełne niespodzianek.

Fot. Robert Causari

{gallery}ferie_alius{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT