Ewa Żebrowska-Rosak nie może być już radną

REKLAMA

Powiększ

Ewa Żebrowska-Rosak traci mandat radnej. Naczelny Sąd Administracyjny odrzucił skargę kasacyjną miasta na decyzję Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. To ostateczna decyzja w tej sprawie.

REKLAMA

Przypomnijmy, Ewa Żebrowska-Rosak jest dyrektorem oddziału Banku Polskiej Spółdzielczości w Ostrołęce, który obsługuje rachunek miasta i jednocześnie jest ona miejską radną. Według wojewody mazowieckiego Jacka Kozłowskiego nie mogła łączyć obu tych funkcji. NSA uznał, że decyzja wojewody jest słuszna.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT