Ewa Tomczuk szóstą kandydatką do tytułu Miss Radia OKO

REKLAMA

EWA TOMCZUK

Tytuł najpiękniejszej finalistki lipca, zdobyła Ewa Tomczuk.

REKLAMA

Pomimo że kandydatce nie udało się zdobyć tytułu w rundzie przypadającej na czerwiec to kolejna odsłona wyborów, dowiodła jej wyższość. W trakcie tych zmagań, ujawniły się sympatie, które licznie wspierały Ewę, wysyłając na nią sms-y.

Przed nami kolejna runda. Czas oczekiwania na finalistkę sierpnia umili nam Radio OKO.

Przypomnijmy, że kandydatki, które nie uzyskały tytułu finalistki lipca, automatycznie przechodzą do sierpniowego etapu.  W nim, ponownie mają szanse na wygraną. Wszystkie liczniki zostały wyzerowane i zabawa zaczyna się od nowa.

Chcesz zostać Miss Radia OKO?  Nie czekaj, zgłoś się już dziś!

Więcej na: www.miss.radiooko.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT