EUGENIKA – W IMIĘ POSTĘPU – Zaprasza Klub Kina Niezależnego

REKLAMA

EUGENIKA – W IMIĘ POSTĘPU to tytuł obrazu w reżyserii Grzegorza Brauna, który zostanie zaprezentowany 15 października w ramach spotkań Klubu Kina Niezależnego.

REKLAMA

Głośny, wstrząsający i demaskatorski film otwierający oczy na prawdę o współczesnych teoriach i ruchach propagujących aborcję, eutanazję czy in vitro. Szokująca prawda o tym, gdzie są źródła cywilizacji śmierci i co jest kamieniem węgielnym 'postępowych” ideologii lansujących eliminację słabszych.

O pomyśle powołania w Ostrołęce Klubu Kina Niezależnego mówi poseł Arkadiusz Czartoryski.

Spotkanie w Kinie Jantar rozpocznie się o godz. 19.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT