Ergo – koncert z okazji 18 urodzin Radia Oko

REKLAMA

Powiększ

Zespół Ergo wystąpił 25 lutego w klubie Avalon. Artyści Ostrołęko- Toruńskiej kapeli zaprezentowali utwory z debiutanckiego krążka zatytułowanego „Dawka Dzienna” , a także kilka numerów zapowiadających kolejną płytę.

REKLAMA

Kameralne potkanie zgromadziło osoby poszukujące nietypowych koncertowych wrażeń  oraz posiadające wyrafinowany gust muzyczny.

Zapraszamy od obejrzenia wywiadu z zespołem:

koncert:

 

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}koncert_ergo{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT