Energa wiceliderem pierwszej ligi

REKLAMA

ENERGA-PEKPOL-OSTROLEKA-300x195

Foto. Mariusz Łuba

REKLAMA

Energa Pekpol Ostrołęka w trakcie wyjazdowego spotkania pokonała BBTS Bielsko Biała 3:1. Wygrana biało-czerwonych pozwoliła im wskoczyć na drugie miejsce w tabeli.

W pierwszej odsłonie lepsi okazali się gospodarze. Wszystko dzięki szybko wypracowanej przewadze. Jednak kolejne trzy sety to inne oblicze tego spotkania.

BBTS Bielsko-Biała – Energa Pekpol Ostrołęka 1:3 (25:20, 21:25, 22:25, 19:25)

Więcej na: ols-ostroleka.com

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT