Emisja obligacji przegłosowana przez radnych

REKLAMA

Większością głosów Rada Miasta Ostrołęki opowiedziała się za emisją obligacji komunalnych o wartości 30 mln złotych. Za wydaniem papierów wartościowych głosowało 17 radnych przy jednym głosie sprzeciwu i jednym wstrzymującym.

REKLAMA

Suma 20 milionów uzyskana z emisji obligacji będzie traktowana jako zabezpieczenie wkładu własnego w budowę mostu na rzece Narew.

Poinformował Wojciech Dorobiński, rzecznik ostrołęckiego ratusza.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT