Elektrownie Ostrołęka: przetarg na instalację odazotowania

REKLAMA

Energa ogłosiła przetarg na budowę w formule 'pod klucz” kompletnej instalacji odazotowania spalin w Energa Elektrownie Ostrołęka.
Instalacja ma być przeznaczona dla kotłów typu OP-650 na blokach nr 1, 2 i 3, opalanych węglem kamiennym i biomasą. Inwestycja ma być realizowana pomiędzy 2 stycznia 2013 r. a 30 czerwca 2015 r.

REKLAMA

Przetarg będzie prowadzony według procedury negocjacyjnej. Wnioski przyjmowane są do 1 października, a wadium wynosi 0,8 mln zł. W przetargu ma zostać wybrana oferta najkorzystniejsza ekonomiczne przy uwzględnieniu ceny oferty i kosztów eksploatacji instalacji.

Źródło: wnp.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT