Elektrośmieci – zbiórka 17 kwietnia

REKLAMA

Uczniowie Gimnazjum Nr 2 im. Danuty Siedzikówny 'Inki’ w Ostrołęce zapraszają dziś wszystkich mieszkańców miasta i okolic do udziału w akcji zbierania elektroodpadów. Zbiórka będzie prowadzona do godziny 17.00.  Odbiór odpadów jest bezpłatny.

REKLAMA

Elektrośmieci to zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Są nimi przestarzałe lub zepsute pralki, lodówki, komputery, telefony itp.

Projekt 'Dobre rady na elektroodpady’ jest prowadzony w ramach kampanii edukacji ekologicznej AURAEKO Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A.

(mm)

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT