Ekstremalna Droga Krzyżowa w fotografii

REKLAMA

Reportaż fotograficzny Tomasza Lendo i Jarosława Sendera pt.”Droga Przełomu” prezentowany jest na wystawie w Ostrołęckim Centrum Kultury. Wernisaż z udziałem autorów odbył się w piątek (12 maja).

REKLAMA

Fotografie zostały wykonane podczas tegorocznej Ekstremalnej Drogi Krzyżowej, która po raz pierwszy została zorganizowana na trasie Myszyniec Ostrołęka.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT