Dziś w Ostrołęce, na dzikiej plaży stanął kolejny 'Czarny punkt wodny’

REKLAMA

Jest to sposób na oznaczenie niebezpiecznych miejsc, w których odnotowuje się najwięcej utonięć.

REKLAMA

Akcja ta rozpoczęła się w 2009 roku. Wówczas na Mazowszu pojawiło się 40 tablic informujących o zagrożeniu. Część z nich została zniszczona. W związku z tym samorząd województwa mazowieckiego w tym roku postanowił sfinansować jeszcze 44 takie oznakowania. Łącznie, w województwie mazowieckiem istnieją 63 'Czarne punkty wodne’. Siedem z nich postawiono na Narwii.

Mówił asp. Sylwester Marczak z ostrołęckiej policji.

To już trzeci znak ustawiony w tym miejscu, Poprzednie zostały zniszczone.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT