Dziś w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Lelisie drugi etap Konkursu Wiedzy o Powiecie Ostrołęckim

REKLAMA

24 października kilkudziesięciu uczniów ze Szkół Powiatowych przystąpiło do I Konkursu Wiedzy o Powiecie Ostrołęckim, który został ogłoszony z okazji 15 – lecia istnienia.

REKLAMA

Mówi Stefan Prusik, przewodniczący rady Powiatu Ostrołęckiego.

Młodzież przygotowując się do konkursu korzystała z opracowań i monografii gmin. Uczestnicy musieli rozwiązać test jednokrotnego wyboru. Pytań było 20,  by przejść do dzisiejszego etapu trzeba było prawidłowo odpowiedzieć na 15 z nich. Udało się to jedynie 5 uczniom.

Konkurs odbywa się pod patronatem Starosty Ostrołęckiego Stanisława Kubła.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT