Dzień Wolnej Sztuki w Ostrołęckim Muzeum

REKLAMA

Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce dołączyło do akcji o nazwie Dzień Wolnej Sztuki, która odbędzie się w sobotę 23 kwietnia. Rozpocznie się w południe.

REKLAMA

Informuje Katarzyna Mróz, kierownik działu etnograficznego.

Dzień Wolnej Sztuki to ogólnopolska inicjatywa, podczas której w ciągu godziny będzie można zapoznać się z pięcioma wybranymi zabytkami. Przy każdym obiekcie będzie stała osoba zadająca pytania motywujące do refleksji nad eksponatem. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT