Dzień Strażaka 2012 – Powiatowe Obchody

REKLAMA

5 maja przypada Dzień Strażaka. Ostrołęccy będą świętowali 18 maja.

REKLAMA

Uroczystość rozpocznie o godz. 11 msza św. w intencji strażaków w Kościele pw. Św. Antoniego Padewskiego (klasztor). Na godz. 13 zaplanowano apel na placu Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej przy ul. Celnej 11, podczas którego zostaną wręczone odznaczenia resortowe i awanse na wyższe stopnie służbowe – poinformował młodszy brygadier Robert Chodkowski, rzecznik ostrołęckiej straży.

Na wyższe stopnie służbowe zostanie awansowanych 17 strażaków, odznaczenia resortowe otrzyma pięć osób.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT