Dzień Przyjaźni Polsko Węgierskiej

REKLAMA

Uroczystości związane z Dniem Przyjaźni Polko-Węgierskiej odbędą się w Ostrołęce 23 marca. W programie spotkania tradycyjnie znalazło się złożenie kwiatów pod pomnikiem gen. Józefa Bema w asyście pocztów sztandarowych oraz wizyta w Muzeum Kultury Kurpiowskiej gdzie zaproszeni goście zwiedzą wystawę 'Ostrołęka i Kurpie między wątkiem historii a osnową życia”. Będą oni mogli również wziąć udział w pokazie wykonywania palm wielkanocnych.
Uroczystości rozpoczną się o godzinie 11.30 na Placu Gen. J. Bema.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT