Dzień Edukacji Narodowej w Baranowie

REKLAMA

Blisko 160 nauczycieli z dawnego województwa ostrołęckiego otrzymało odznaczenia państwowe, medale za długoletnią służbę i nagrody kuratora podczas wczorajszych uroczystości związanych z Dniem Edukacji Narodowej, które odbyły się w Zespole Szkół Powiatowych w Baranowie.

REKLAMA

Mówi Teresa Michalak, dyrektor delegatury Kuratorium Oświaty w Ostrołęce.

Jak powiedział Mariusz Popielarz, dyrektor delegatury Urzędu Marszałkowskiego, to ogromne wyróżnienie i zaszczyt, że taka uroczystość odbyła się właśnie w Powiecie Ostrołęckim.

Odznaczenia wręczali: Dariusz Piątek, wicewojewoda mazowiecki i Karol Semik, mazowiecki kurator oświaty.

fi

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT