Dzień dawcy szpiku w Ostrołęce

REKLAMA

Już w niedzielę w Ostrołęce odbędzie się dzień dawcy szpiku. Wczoraj natomiast uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 i nr 2 wzięli udział w spotkaniu, którego celem było uświadomienie młodzieży, dlaczego warto zaangażować się w akcję. O wartościach przedsięwzięcia opowiadały Joanna Trościanko oraz Katarzyna Koksa.

REKLAMA

Aby zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku musisz być osobą zdrową, w wieku 18-55 lat i wyrazić chęć pomocy innym.

Poinformowała organizator – Joanna Trościanko.

Fot. Robert Causari

{gallery}zsz1_szpik{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT