Dzień Dawcy Szpiku dedykowany policjantce to sukces

REKLAMA

W miniony weekend prowadzone były działania pod nazwą Dzień Dawcy Szpiku, dedykowane policjantce Emilii Tomczak i innym chorym na białaczkę.

REKLAMA

Ostrołęczanka o swojej chorobie dowiedziała się pod koniec ubiegłego roku, teraz walczy o powrót do zdrowia. Wspiera ją wielu, o czym świadczy ilość zarejestrowanych w mieście i powiecie potencjalnych dawców. Do bazy Fundacji DKMS dołączyło blisko 780 osób.

Informuje Iga Choromańska, wolontariuszka DKMS Polska.

Akacja była prowadzona w Ostrołęce, Kadzidle i Barnawie, również w Pułtusku, Ostrowi Mazowieckiej oraz Makowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT