Dzielnicowi z Kadzidła rozmawiali z seniorami o ich bezpieczeństwie

REKLAMA

Bezpieczeństwo było tematem spotkania kadzidlańskich funkcjonariuszy z osobami starszymi z nowo powstałego klubu Seniora w ramach realizacji działań ,,Dzielnicowy bliżej nas…”. Prelegenci przedstawili metody działania oszustów, uczyli jak unikać zagrożeń, zwracali szczególną uwagę na rolę noszenia odblasków.

REKLAMA

Jednym z głównych zadań Policji jest zapewnienie bezpiecznego i spokojnego życia osobom starszym, dlatego od lat działa na rzecz ich bezpieczeństwa.
W Bibliotece Gminnej w Kadzidle gościli dzielnicowi asp. Mariusz Świecki oraz st. sierż. Jerzy Tabaka.

fot. mazowiecka.policja.gov.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT