Dzieci zakończyły warsztaty teatralne

REKLAMA


Zakończyły się warsztaty teatralne dla najmłodszych mieszkańców Ostrołęki, organizowane w ramach wakacyjnych zajęć w Klubie Oczko OCK. Poprowadziła je aktorka Marta Dylweska.

REKLAMA

Młodzi artyści dobrze wspominają pracę w teatrze. Najwięcej radości dostarczył im pokaz powarsztatowy, podczas którego zaprezentowali cztery scenki, z których każda obrazowała inną emocję.

Kolejne zajęcia teatralne, tym razem przeznaczone dla młodzieży, odbędą się w sierpniu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT