Działania 'Trzeźwość” – 3 pijanych kierowców

REKLAMA

Trzech pijanych kierowców zatrzymali ostrołęccy policjanci podczas działań 'Trzeźwość”.  

REKLAMA

Akcję przeprowadzili wczoraj. Dziesięciu funkcjonariuszy w 12 punktach kontrolnych sprawdziło aż 470 kierujących. Było to możliwe dzięki wykorzystaniu AlcoBlow – szybkim i prostym w obsłudze urządzeniom (pomiar bez ustnika) wskazującym obecność lub nieobecność alkoholu w wydychanym powietrzu.

Okazało się, że dwóch mężczyzn i jedna kobieta jechali na tzw. 'podwójnym gazie” – poinformowała młodszy aspirant Bożena Piersa.

Wszyscy zatrzymani za jazdę po alkoholu odpowiedzą przed sądem.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT