Działania 'Trzeźwość’

REKLAMA

Od rana mundurowi wydziału ruchu drogowego prowadzą w powiecie ostrołęckim działania pn. 'Trzeźwość’.

REKLAMA

Mówi aspirant Sylwester Marczak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Dzięki urządzeniom takim jak m.in. alkoblow podczas jednej akcji można skontrolować od kilkuset do ponad tysiaca kierujących na terenie miasta i powiatu ostrołęckiego.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT