Działania prewencyjno-kontrolne „Wielkanoc 2014”

REKLAMA

W piątek 18 kwietnia policja rozpoczyna działania prewencyjno-kontrolne 'Wielkanoc 2014′. Potrwają do 21 kwietnia.

REKLAMA

Na drogach będzie więcej funkcjonariuszy. Mówi asp. Sylwester Marczak, oficer prasowy KMP w Ostrołęce.

Do zadań policjantów będzie też należało zapewnienie bezpieczeństwa na osiedlach i w miejscach publicznych.

Przy okazji policja przypomina, by wybierając się na zakupy do sklepu nie zabierać ze sobą dużej ilości gotówki, a wartościowe rzeczy zawsze powinny znajdować się w takim miejscu, aby cały czas były przez nas widoczne.

Nie zapomnijmy też o właściwym zabezpieczeniu domów i mieszkań przed wyjazdami świątecznymi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT