Działania 'Błysk” w Łomży

REKLAMA

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego to jeden z głównych celów działań 'Błysk” prowadzonych przez łomżyńskich policjantów. Radiowozy z włączonymi światłami od początku października można spotkać przy głównych skrzyżowaniach miasta.

REKLAMA

Poinformowała mł. asp. Ewelina Szlesińska, oficer prasowy KMP w Łomży.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT