Dyżurny makowskiej policji pomógł 40-latkowi

REKLAMA

Dyżurny makowskiej policji pomógł 40-latkowi, który zasłabł w lesie.

REKLAMA

Wczoraj (4 września) około godz. 13 dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie z PCPR w Warszawie, że mieszkaniec tego miasta jest gdzieś w lesie na terenie gminy Rzewnie, źle się czuje i potrzebuje pomocy medycznej.   

Poinformowała st. sierż. Monika Winnik, oficer prasowy KPP w Makowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT