Dyspozytornia w Ostrołęce zostaje

REKLAMA

Pod koniec ubiegłego roku wojewoda mazowiecki przygotował projekt Planu działania systemu Państwowe Ratownictwo Medyczne dla województwa mazowieckiego, w którym dyspozytornia w Ostrołęce miała zostać zlikwidowana.

REKLAMA

Mówi Marta Milewska, rzeczniczka prasowa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Zmiany w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego mają być wprowadzone docelowo do 2027 roku.

Komentował Marcin Grabowski, radny województwa mazowieckiego.

 

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT