Dyspozytornia w Ostrołęce zostaje – sukces radnych mazowieckiego Sejmiku

REKLAMA

Sukces radnych mazowieckiego Sejmiku. Od miesięcy walczyli oni ze szkodliwą, ich zdaniem decyzją Wojewody Mazowieckiego o likwidacji dyspozytorni pogotowia ratunkowego w Płocku i Ostrołęce.

REKLAMA

 

Argumenty sejmiku nie spotkały się ze zrozumieniem Wojewody Mazowieckiego.

 

Jak podkreśla radny Krzysztof Strzałkowski – to wielki sukces sejmiku Mazowsza, który będzie służył pacjentom w tym rejonie.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT