Dwoje bezdomnych usiłowało ukraść przewód telekomunikacyjny. Szpital i okoliczne bloki w Przasnyszu zostały odcięte od łączności telefonicznej.

REKLAMA

Sprawcy kradzieży byli nietrzeźwi. Kobieta miała 1,64, a mężczyna 1,92 promila alkoholu w organizmie. Osadzono ich w policyjnym areszcie do wyjaśnienia.

Mówiła nadkomisarz Ewa Nowak z Komedny Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT