back to top
16.1 C
Ostrołęka
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 r.

Dwie załogi z Ostrołęki stanęły na podium

REKLAMA

Regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek odbyły się w miniony weekend na jeziorze Mikołajskim. Ostrołęczanie od lat uczestniczą w zawodach osiągając najlepsze wyniki. Po raz kolejny aż dwie załogi reprezentujące nasze miasto stanęły na podium. Mówi Leszek Kaczyński.

REKLAMA
Fotograf ślubny Malwina Łuba

Regaty Grand Prix o Puchar Burmistrza Mikołajek składają się z cyklu pięciu jedno- lub dwudniowych imprez. Do klasyfikacji końcowej zalicza się 4 najlepsze wyniki. Przy udziale zawodnika w 5 regatach cyklu GP najsłabszy wynik zostaje odrzucony.

Kolejne spotkanie na wodzie odbędzie się w dniach 3-4 sierpnia, a finał i ogłoszenie wyników zaplanowano na 1 września.

Czytaj więcej

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT

POLITYKA

0
Będziemy wdzięczni za wasze przemyślenia, prosimy o komentarzex