Dwie szkoły odwołały zajęcia

REKLAMA

Puste sale lekcyjne w dwóch szkołach w powiecie ostrołęckim. Mróz zatrzymał dzieci w domach.

REKLAMA

Coraz więcej dyrektorów szkół decyduje się na zamknięcie placówek z powodu mrozów. To oni podejmują decyzję o zawieszeniu zajęć, jeżeli w pracowniach nie można utrzymać temperatury co najmniej 18 stopni Celsjusza. O swojej decyzji dyrektor szkoły informuje władze gminy.

Decyzja o odwołaniu zajęć musi być skonsultowana z organem prowadzącym szkołę, jeżeli temperatura na dworze, mierzona o 21:00 dwa dni z rzędu spadnie poniżej -15 stopni Celsjusza. Musi też od razu pojawić się informacja, na ile dni lekcje są odwołane.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT