Dwie ostrołęckie pary z klubu Atria wywalczyły miejsca na podium

REKLAMA

Dwie ostrołęckie pary z klubu Atria wywalczyły miejsca na podium w VII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego Mazury 2012 w Giżycku.

REKLAMA

Impreza odbyła się w minioną sobotę. Dwie ostrołęckie pary wywalczyły miejsca na podium w kategorii wiekowej 12-13 lat, klasa taneczna 'D’. Paweł Majkowski – Iga Prusaczyk zajęli miejsce II, tuż za nimi na miejscu III uplasowali się Konrad Bagiński – Gabryela Stepnowska. Tancerze reprezentują Uczniowski Klub Sportowy Atria. Trenują pod okiem Katarzyny Orlickiej.

KJ

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT