Dwie ofiary śmiertelne

REKLAMA

Dwie ofiary śmiertelne – to bilans dwóch wypadków drogowych, które w sobotę wydarzyły się w powiecie ostrołęckim.

REKLAMA

Do pierwszego zdarzenia doszło po godz. 20 na trasie krajowej k-61 w Żeraniu w gminie Olszewo-Borki.

Kolejny tragiczny wypadek zdarzył się w Szafarczyskach. Tutaj śmierć poniósł pieszy.

Mówił aspirant Sylwester Marczak z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT