Dwa wypadki drogowe, pięć osób zostało rannych

REKLAMA

Dwa wypadki, w których pięć osób zostało rannych, w tym dwoje dzieci – to bilans minionego weekendu na drogach powiatu ostrołęckiego.

REKLAMA

Do poważnego zdarzenia doszło w Czerwinie.

 

Kolejny wypadek drogowy, tym razem z udziałem nietrzeźwego kierowcy zdarzył się na trasie Ostrołęka – Kadzidło.
 

Mówił podkom. Tomasz Żerański, oficer prasowy ostrołęckiej policji.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT