18.8 C
piątek, 3 maja 2024 r.

Dwa brązowe i siedem złotych medali dla tancerzy UKS Atria!

Ostrołęccy tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM zdobyli siedem medali w Ogólnopolskim Turnieju Sportowego Tańca Towarzyskiego o ‘Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża’.

Złoto w kategorii wiekowej 8-9 lat, klasa H wywalczyli Aleksander Rumuński i Lena Olszewska. Ich starsi koledzy 10-11latkowie w klasie tanecznej G, Krzyś Pabich – Łucja Sakowska oraz Alan Świderek – Klaudia Mróz również uplasowali się na miejscach pierwszych, Piotr Krawczyk i Weronika Rumińska wytańczyli miejsce trzecie. Paul Kosikowski i Zuzanna Kowalska, po awansie do ścisłego finału kategorii wiekowej 14-15 lat, C zajęli III miejsce w tańcach latynoamerykańskich. Bezkonkurencyjni byli również Filip i Klara Radeccy, którzy ponownie jak w minionym tygodniu na zawodach w Olsztynie stanęli na najwyższym stopniu podium zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich. Filip i Klara rywalizują w kategorii 12-13 lat, klasa D.

Trenerem par jest Katarzyna Orlicka. Turniej odbył się 25 listopada.