Drużyna Kadra Podlasia wygrała VI Memoriał Arkadiusza Gołasia. Trzecie miejsce zajął zespół UKS Olimp Ostrołęka.

REKLAMA

Trzydniowy turniej zakończył się wczoraj. Rozgrywany był w hali widowisko-sportowej przy ulicy Traugutta w Ostrołęce. Podopieczni Norberta Majkowskiego wywalczyli w zawodach trzecie miejsce pokonując Bzurę Ozorków 2:1.

REKLAMA

W turnieju wzięło udział 15 drużyn z całego kraju.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT