Drugi rok Sołeckiego Uniwersytetu III Wieku

REKLAMA

29 września w OCK oficjalnie rozpoczął się rok akademicki Ostrołęckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W inuguracji wzięli udział między innymi przedstawiciele parlamentu i samorządu miasta. Rozpoczynający edukację studenci złożyli ślubowanie i otrzymali legitymacje.

REKLAMA

Podkreśla prezydent Janusz Kotowski.

To już drugi sezon działalności samorządowej placówki edukacyjnej dla seniorów. Do dyspozycji studentów są pracownie językowe, plastyczne i komputerowe. Prowadzone są także zajęcia taneczne, relaksacyjne oraz gimnastyczne. W tym roku skorzysta z nich blisko 200 osób.

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT