Druga odsłona ostrołęckiego jarmarku

REKLAMA

6 maja po raz drugi na placu przy domu handlowym Kupiec odbył się miejski jarmark. Można było zakupić wyroby rękodzieła kurpiowskiego, biżuterię oraz spożywcze produkty regionalne.

REKLAMA

Poinformowała Dominika Zalewska z grupy Radosna Twórczość.

Jarmarki będą odbywały się cyklicznie w każdą pierwszą sobotę miesiąca do października.
Podczas ostatniego spotkania czas uczestnikom umilali muzycznie Wojciech Dudkowski i Adam Wołosz z zespołu Droga na Ostrołękę.

galeria

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT