”Droga Na Ostrołękę” wystąpiła w Kadzidle

REKLAMA

W świątecznej, śnieżnej atmosferze wczoraj odbył się koncert grupy ”Droga Na Ostrołękę”.

REKLAMA

Wojciech Dudkowski, Wojciech Drężek, Wojciech Richter i Adam Wołosz zaprezentowali amerykańskie piosenki świąteczne jak również utwory własnej kompozycji powiedziała Wiesława Sobiech dyrektor Gminnej Biblioteki w Kadzidle.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT