Droga na Ostrołękę u boku największych polskich gwiazd

REKLAMA

Zespół Droga na Ostrołękę wystąpił na jednej scenie z Tomaszem Szwedem i Michałem Lonstarem, legendami polskiej muzyki country. Koncert odbył się w jednym z warszawskich klubów. Mówi lider zepołu Wojciech Dudkowski.

REKLAMA

Impreza miała charakter charytatywny, zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie i rehabilitację Roberta Rybczyńskiego z zespołu Honky Tonk Brothers. Dobrowolne wpłaty, tzw. 'cegiełki’ były zbierane do kapelusza. W trakcie koncertu można było zakupić płyty oraz gadżety, które zostały przekazane przez artystów.

Spotkanie zakończył jam session

mm

Fot. wojciechdudkowski.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT