DPS z ogrodem terapeutycznym

REKLAMA

Powiększ

15 czerwca, w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Rolnej, oficjalnie oddano do użytku ogródek terapeutyczny. Inwestycja, która bardzo ucieszyła mieszkańców ośrodka, została zrealizowana w ramach budżetu obywatelskiego.

REKLAMA

Na terenie placówki wokół kwiatowego klombu ustawiono ławeczki oraz huśtawki. Z drugiej strony budynku zainstalowano urządzenia do ćwiczeń.

Podkreśla Grażyna Piersa, pełniąca obowiązki dyrektora DPS.
To druga inwestycja zrealizowana w Ostrołęce w ramach budżetu obywatelskiego.

 

Fot. www.ostroleka.pl

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT