Dożynki w Nowej Wsi

REKLAMA

W najbliższą niedzielę w Nowej Wsi odbędą się dożynki gminno – parafialne.

REKLAMA

Gmina Olszewo – Borki przyjęła inną niż pozostałe gminy powiatu zasadę i każdego roku dożynki odbywają się w jednej z trzech wybranych miejscowości. W tym roku mieszkańcy za tegoroczne plony dziękować będą w Nowej Wsi.

Miłym akcentem dla rodziców i dziadków będą występy najmłodszych mieszkańców gminy Olszewo – Borki – powiedział wójt Krzysztof Szewczyk.

Stałą atrakcją jest Turniej Dzikich Drużyn, który rozgrywany jest przeddzień dożynek gminno – parafialnych w Nowej Wsi.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT