Doroczne ”Święto kukurydzy” odbyło się wczoraj w Dylewie

REKLAMA

Część pierwsza: merytoryczna, edukacyjna to spotkania z wieloma wystawcami i znakomitymi gośćmi.

REKLAMA

Druga część imprezy to – zabawy dla dzieci w remizie strażackiej, koncert zespołu ”Droga na Ostrołękę”, a do późnych godzin nocnych zabawa z zespołem Everest.

Mówił Dariusz Łukaszewski, wójt Gminy Kadzidło.

 

foto galeria ( zdjęcia Robert Causari )

{gallery}dylewo_d{/gallery}

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT