Dołącz do Grupy Turystycznej Narew

REKLAMA

W Ostrołęce Powstaje Grupa Turystyczna Narew,  której głównym celem będzie promocja regionu oraz stworzenie atrakcyjnych dla turystów ofert edukacyjno- wypoczynkowych. Konsekwencją działań społeczników będzie utworzenie lokalnej organizacji turystycznej.

REKLAMA

Obecnie w skład grupy wchodzą delegowani przedstawiciele Urzędu Miasta Ostrołęki i Powiatu Ostrołęckiego, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń, przedsiębiorców i osoby fizyczne związane z turystyką.

Informuje pomysłodawca Stanisław Giżycki.

Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się drogą mailową [email protected]

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT