Dobre wieści dla sympatyków sportowych zabaw. Można już grać na boisku przy moście Madalińskiego w Ostrołęce.

REKLAMA

W ostatnich dniach wyrównano teren boiska i zakupiony sprzęt sportowy, mówi Wojciech Dorobiński, rzecznik Urzędu Miasta.

Miasto sprzęt sportowy udostępnia bezpłatnie. Warto skorzystać z tej okazji i potrenować przed wakacyjnymi turniejami.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT