Dobre sportowe wyniki uczniów I LO

REKLAMA

Sukcesem dla zawodników I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce zakończyły się zmagania sportowe na błoniach nad Narwią.
W biegu przełajowym na 1000 m Weronika Dworecka zajęła pierwsze miejsce, na drugim stopniu podium uplasowała się Dorota Śnietka. Na dystansie 1500 m Klaudia Komuda wywalczyła 3 miejsce podobnie jak w kategorii chłopców Adrian Oleszczak.

REKLAMA

Zawodnicy z I LO zakwalifikowali się do kolejnego etapu rywalizacji i uzyskali awans do etapu międzypowiatowego.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT