Dobre bo nasze – Targi Ekologiczne i Jarmark Ostrołęcki

REKLAMA

Promocja gospodarstw ekologicznych, fachowe doradztwo rolnicze, kiermasz ogrodniczy, pchli targ, to tylko niektóre z propozycji jakie przygotowano na niedzielne Targi Ekologiczne i Jarmark Ostrołęcki. Przedsięwzięcie odbędzie się na placu przy ul. Prądzyńskiego oraz na scenie przy dh. Kupiec.

REKLAMA

Organizatorzy, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział w Ostrołęce, Ostrołęckie Forum Gospodarcze, Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe, zadbali również o atrakcje artystyczne.

Mówił Wiesław Szczubełek, dyrektor ostrołęckiego oddziału MODR.

Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 13.

mm

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT