Dobiega końca VI Przystanek PaT Ostrołęka – Kadzidło.

REKLAMA

Wiele atrakcji  za uczestnikami Przystanku, brali oni udział m.in.: w warsztatach artystycznych i naukowych,  zajęciach animacyjnych i profilaktycznych.

REKLAMA

Jak wyglądą dzień PaT-owicza? O tym Tomasz Bieliński, instruktor warsztatów teatru iluzji.

PaT to duża dawka pozytywnych emocji. Uczy również umiejętności wyboru.

Przystanek PaT to niesamowite przeżycie, a jeśli ktoś chce wiedzieć czym jest PaT musi to po prostu przeżyć, bo tego nie da się opisać.

Zapraszał Karol Jędrzejczyk, asystent programu Profilaktyka a Ty.

Czytaj więcej

0 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted

Serwis radiooko.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez internautów, gdyż należą one do osób, które je zamieściły.

REKLAMA

Ostatnie wiadomości

SPORT